Skip to main content

Als ambassadeur van de Brussels Padel Open (3-8 mei 2022), krijgt onze club de mogelijkheid om een week voor de start van de officiële ticketverkoop tickets met korting aan te kopen voor onze leden.

Zie: https://brusselspadelopen.be/ voor alle informatie.

Start van de voorverkoop: vrijdag 11 februari 16.00 uur (open ticketverkoop vanaf vrijdag 18 februari om 16.00 uur).

Van vrijdag 6 mei maken we een bijzonder clubmoment: we gaan voor een pakket van 50 tickets voor de avondwedstrijden, zodat we met de de bus vanuit Lebbeke naar Tour & Taxis kunnen trekken – en weer terug. Ter plaatse wordt er dan in het cateringgedeelte een aparte ruimte voor TC Hof Ter Burst voorzien. Je kan dus samen genieten van de wedstrijden (kwartfinales), de sfeer en een drankje. En je wordt veilig thuisgebracht!

Leden krijg een mail over de voorverkoop.

Leave a Reply